Mianowania policjantów na starszego dzielnicowego - Aktualności - KPP Strzelce Krajeńskie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Mianowania policjantów na starszego dzielnicowego

Data publikacji 02.03.2017

3 funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich otrzymało dzisiaj rozkazy personalne o mianowaniu na nowoutworzone stanowisko starszego dzielnicowego. Awanse otrzymali policjanci w uznaniu za sumienną służbę, zaangażowanie i codzienną, aktywną pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powierzonego rejonu.

Dzisiaj (czwartek) Komendant Powiatowy Policji w Strzelcach Krajeńskich podisnp. Przemysław Muszyński wręczył trzem funkcjonariuszom rozkaz o mianowanie na nowoutworzone stanowisko starszego dzielnicowego.

Aby sprostać wszystkim zadaniom dzielnicowi muszą być aktywni i zaangażowani w swoją pracę. Ich najważniejszym zadaniem jest być blisko mieszkańców swojego rejonu. Głównym założeniem programu „Dzielnicowy bliżej nas” jest ułatwienie kontaktu dzielnicowego z mieszkańcami. Każdy „funkcjonariusz pierwszego kontaktu” posiada służbowy telefon komórkowy, dostęp do Internetu oraz indywidualną skrzynkę mailową. Awanse otrzymali policjanci w uznaniu za sumienną służbę, zaangażowanie i codzienną, aktywną pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powierzonego rejonu. Wśród awansowanych, na stanowisku starszego dzielnicowego znaleźli się asp. sztab. Jacek Wiśniewski st. asp. Robert Litwinowicz, st. sierż. Marcin Wichrowski.

 

 

sierż. Sebastian Warzecha

KPP w Strzelcach Kraj.