Policjanci odzyskali skradziony pojazd - Aktualności - KPP Strzelce Krajeńskie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali skradziony pojazd

Data publikacji 13.03.2017

Drezdeneccy policjanci odzyskali skradzionego VW Golfa, którym kierujący chwilę wcześniej spowodował kolizję drogową. Sprawca, obawiając się konsekwencji prawnych, uciekł z miejsca zdarzenia.

W środę ( 8 marca) dyżurny strzeleckiej komendy w godzinach wieczornych wysłał patrol na zdarzenie drogowe, które miało miejsce w miejscowości Drezdenko na ul. Niepodległości. Ze wstępnych ustaleń dyżurnego wynikało, że jeden z uczestników ruchu drogowego nie zachował odpowiedniej odległości między pojazdami, w wyniku czego doszło do kolizji drogowej. Po przyjeździe na miejsce patrol Policji, stwierdził, że jeden z kierujących uciekł z miejsca zdarzenia. Samochód którym się poruszał  tj. VW Golf był otwarty, wewnątrz pozostawiono kluczyki. Aby ustalić właściciela, mundurowi sprawdzili pojazd w policyjnych systemach. Jak się okazało, pojazd ten kilka dni wcześniej został utracony na terenie Niemiec.

Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy kolizji oraz kradzieży pojazdu. Pojazd został przewieziony na parking strzeżony, gdzie będzie oczekiwał na odbiór prawowitego właściciela.

 

 

sierż. Sebastian Warzecha

KPP w Strzelcach Kraj.

Ładowanie odtwarzacza...