Zapraszamy na debatę Inauguracyjną do Strzelec Krajeńskich - Aktualności - KPP Strzelce Krajeńskie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy na debatę Inauguracyjną do Strzelec Krajeńskich

Komendant Powiatowy Policji w Strzelcach Krajeńskich zaprasza mieszkańców powiatu strzelecko-drezdeneckiego na debatę społeczną pod hasłem: „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Wspólna dyskusja i zgłaszane postulaty pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa na terenie powiatu.

Debata społeczna to jedna z form komunikowania się ze społeczeństwem. W trakcie wspólnego debatowania, mieszkańcy mają okazję przedstawić i przedyskutować swoje oczekiwania związane z pracą lokalnej Policji. To, także okazja  do zainicjowania wspólnych działań na rzecz podniesienia poziomu bezpieczeństwa.

Podczas debaty organizacyjnej zaprezentowane zostaną między innymi narzędzia służące do wymiany informacji pomiędzy lokalną społecznością a Policją tj: aplikacja Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, aplikacja mobilna „Moja komenda” oraz program „Dzielnicowy bliżej nas.

Na debatę zaprasza p.o. Komendant Powiatowy Policji w Strzelcach Krajeńskich     mł. insp. Tomasz Zgirski. Spotkanie odbędzie się 23 maja br. o godzinie 16:30 w auli  Urzędu Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie znajdującego się na ul. aleja Wolności 48. Wszystkie zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do udziału w debacie.

Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo w naszym powiecie !