Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„spoKREWnieni służbą” – zapraszamy do przyłączenia się do akcji.

Mobilny punkt poboru krwi stanie 22 marca 2018r. w godz. 9.00 – 12.00 przed Komendą Powiatową Policji Strzelcach Krajeńskich. Dzięki temu strzeleccy policjanci i strażacy przyłączą się do zbiórki krwi w hołdzie Żołnierzom Wyklętym i oddadzą honorowo krew, aby podzielić się tym co najcenniejsze. W ten wyjątkowy sposób uczcimy pamięć Żołnierzy Wyklętych. Zapraszamy wszystkich chętnych do przyłączenia się do akcji.

Ogólnopolska akcja „spoKREWnieni służbą”, nad którą patronat objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji ma na celu upamiętnienie i oddanie hołdu bohaterom antykomunistycznego podziemia. „spoKREWnieni służbą” - ogólnopolska akcja zbiórki krwi, została zorganizowana w hołdzie Żołnierzom Wyklętym, ale także po to, aby zwrócić uwagę na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz zachęcić kolejne osoby do oddawania krwi na rzecz osób potrzebujących. Policjanci poprzez udział i organizację zbiórki krwi chcą pokazać, że są gotowi ratować życie nie tylko w czasie służby, ale także oddając honorowo krew, do czego wszystkich zachęcają.

Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji. 22 marca, w godz. 9.00 – 12.00 przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich stanie specjalny mobilny punkt poboru krwi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze, w którym w odpowiednich warunkach wszyscy chętni będą mogli oddać krew.

Zachęcamy do podzielenia się tym, co mamy najcenniejszego!