KPP Strzelce Krajeńskie

Aktualności

Obsługa osób uprawnionych - tłumacz języka migowego
Niebieska Tarcza
Niebieska Linia
SWISS CONTRIBUTION
reportracism
Dopalacze
Stop Seks Turystyce
Stop Agresji Drogowej

Polecamy

Ruch drogowy

 1. Skuteczne działania strzeleckiej drogówki. Piraci drogowi tracą prawa jazdy.

  Policjanci ze strzeleckiej drogówki w dalszym ciągu bardzo skutecznie eliminują z ruchu drogowego niedopowiedzianych kierowców. Tym razem z prawem jazdy pożegnało się dwóch mieszkańców powiatu strzelecko-drezdeneckiego. W terenie zabudowanym na tzw. pięćdziesiątce pędzili 124 i 104 km/h.

 2. Powiatowy finał turnieju wiedzy o ruchu drogowym

  Policjanci strzeleckiej drogówki sprawdzili wiedzę i umiejętności uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z powiatu strzelecko-drezdeneckiego w zakresie ruchu drogowego. Turniej odbył się w Dobiegniewie, a jego celem było kształtowanie bezpiecznych zachowań wśród najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

 3. „Błękitni rycerze” wyjechali na szosy. Strzelecka drogówka zainaugurowała sezon motocyklowy.

  Motocykliści z międzynarodowego klubu motorowego „Blue Knights Poland” oraz strzeleccy policjanci zainaugurowali sezon motocyklowy w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Przejazd kolumny ponad 50 motocyklistów zabezpieczali policjanci, którzy podczas imprezy promowali bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

 4. Nie ma litości dla piratów drogowych. 22-latek stracił prawo jazdy.

  101 km/h w terenie zabudowanym jechał 22-latni kierowca z województwa zachodniopomorskiego. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o 51 km/h, policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

 5. 120 km/h na ,,pięćdziesiątce”. Młody kierowca stracił prawo jazdy.

  Strzelecka drogówka w dalszym ciągu konsekwentnie eliminuje z ruchu drogowego kierowców, którzy za nic mają sobie przepisy prawa. Przykładem tego jest 23-letni mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego, który w Dobiegniewie jechał 120 km/h na tzw. pięćdziesiątce. Jego podróż skończyła się utratą prawa jazdy, grzywną 500 złotych i 10 punktami karnymi.

 6. Kierowcy znów jeździli za szybko. Ponieśli srogie konsekwencje.

  Dwa zatrzymane prawa jazdy oraz złamany obojczyk to konsekwencje zbyt szybkiej jazdy kierowców. Dwóch z nich straciło uprawnienia do kierowania za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Trzeci natomiast doznał obrażeń w wyniku zdarzenia drogowego na motorze. Przyczyną zdarzenia była zbyt wysoka prędkość.

 7. Bezpieczne święta na drogach powiatu

  Bezpiecznie minęły tegoroczne Święta Wielkanocne na drogach powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Wzmożone patrole policji, kontrole prędkości oraz badania stanu trzeźwości kierowców znacząco wpłynęły na stan bezpieczeństwa na drogach.

 8. Dwóch kierowców straciło prawo jazdy za nadmierną prędkość.

  102 km/h w Dobiegniewie i 102 km/h w Kleśnie jechali kierowcy, którzy chwilę później stracili prawa jazdy. O wiele za szybką jazdę w terenie zabudowanym uwiecznił policyjny wideorejestrator oraz ręczne urządzenie pomiarowe.

 9. Rozmawialiśmy z dziećmi o bezpieczeństwie na drodze.

  W Szkole Podstawowej nr 2 w Strzelcach Krajeńskich odbyło się spotkanie strzeleckich policjantów z dziećmi. Tematem rozmowy było bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Mundurowi zachęcali uczniów podstawówki do korzystania z elementów odblaskowych szczególnie podczas zapadającego zmierzchu.

 10. Jechał 109 km/h w terenie zabudowanym – poniósł konsekwencje.

  Zatrzymane prawo jazdy, mandat oraz 10 punktów karnych to konsekwencje jakie poniósł 29-letni kierowca BMW, który przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 59 km/h.

Telefon Bezpieczeństwa dla turystów