KPP Strzelce Krajeńskie

Aktualności

Obsługa osób uprawnionych - tłumacz języka migowego
Niebieska Tarcza
Niebieska Linia
SWISS CONTRIBUTION
reportracism
Dopalacze
Stop Seks Turystyce
Stop Agresji Drogowej

Polecamy

Ruch drogowy

 1. ,,KASKADA” – działania strzeleckiej drogówki

  Prawie 60 ujawnionych wykroczeń, to bilans piątkowych działań strzeleckiej drogówki. Kaskadowe kontrole prędkości pozwoliły na wyłowienie kierowców, którzy nie stosowali się do przepisów.

 2. 107 km/h ulicami Strzelec Krajeńskich. Młody kierowca stracił prawo jazdy

  Strzelecka drogówka zatrzymała prawo jazdy młodemu kierowcy, który za nic miał sobie przepisy. 24-letni mieszkaniec gminy Strzelce Krajeńskie jechał 107 km/h na tzw. pięćdziesiątce. Jego niebezpieczna jazda zakończyła się utratą uprawnień na trzy miesiące, 500 zł mandatem oraz 10 pkt. karnymi.

 3. Dwóch nietrzeźwych kierowców wpadło podczas kontroli drogowej

  Strzeleccy policjanci zatrzymali w Dobiegniewie dwóch nietrzeźwych kierowców. Pierwszy z nich to 19-letni mieszkaniec Berlina, który wraz z kolegami przyjechał odwiedzić znajomego. Za jazdę w stanie nietrzeźwości już usłyszał wyrok. Kolejnym zatrzymanym nietrzeźwym kierowcą był 47-latek z gminy Strzelce Krajeńskie. On również odpowie przed sądem.

 4. Bezpieczna majówka na drogach powiatu

  Policjanci ze strzeleckiej drogówki ocenili miniony, długi weekend na drogach powiatu strzelecko-drezdeneckiego jako spokojny i bezpieczny. Od soboty do wtorku liczne patrole Policji dbały o bezpieczeństwo kierowców. W efekcie, przez okres weekendu, doszło jedynie do dwóch niegroźnych zdarzeń drogowych.

 5. Policjanci znakowali rowery i rozmawiali o bezpiecznej jeździe

  Strzeleccy policjanci wraz ze stowarzyszeniem ,,Razem dla Strzelec” zadbali o bezpieczeństwo rowerzystów powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Podczas specjalnie zorganizowanej akcji, mundurowi oznakowali prawie siedemdziesiąt jednośladów, a także rozmawiali z rowerzystami o zasadach bezpiecznej jazdy.

 6. Skuteczne działania strzeleckiej drogówki. Piraci drogowi tracą prawa jazdy.

  Policjanci ze strzeleckiej drogówki w dalszym ciągu bardzo skutecznie eliminują z ruchu drogowego niedopowiedzianych kierowców. Tym razem z prawem jazdy pożegnało się dwóch mieszkańców powiatu strzelecko-drezdeneckiego. W terenie zabudowanym na tzw. pięćdziesiątce pędzili 124 i 104 km/h.

 7. Powiatowy finał turnieju wiedzy o ruchu drogowym

  Policjanci strzeleckiej drogówki sprawdzili wiedzę i umiejętności uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z powiatu strzelecko-drezdeneckiego w zakresie ruchu drogowego. Turniej odbył się w Dobiegniewie, a jego celem było kształtowanie bezpiecznych zachowań wśród najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

 8. „Błękitni rycerze” wyjechali na szosy. Strzelecka drogówka zainaugurowała sezon motocyklowy.

  Motocykliści z międzynarodowego klubu motorowego „Blue Knights Poland” oraz strzeleccy policjanci zainaugurowali sezon motocyklowy w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Przejazd kolumny ponad 50 motocyklistów zabezpieczali policjanci, którzy podczas imprezy promowali bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

 9. Nie ma litości dla piratów drogowych. 22-latek stracił prawo jazdy.

  101 km/h w terenie zabudowanym jechał 22-latni kierowca z województwa zachodniopomorskiego. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o 51 km/h, policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

 10. 120 km/h na ,,pięćdziesiątce”. Młody kierowca stracił prawo jazdy.

  Strzelecka drogówka w dalszym ciągu konsekwentnie eliminuje z ruchu drogowego kierowców, którzy za nic mają sobie przepisy prawa. Przykładem tego jest 23-letni mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego, który w Dobiegniewie jechał 120 km/h na tzw. pięćdziesiątce. Jego podróż skończyła się utratą prawa jazdy, grzywną 500 złotych i 10 punktami karnymi.

Telefon Bezpieczeństwa dla turystów